O firmie

Budomatex Spółka Akcyjna działa na rynku budownictwa mieszkaniowego od 1991 roku. Początki firmy związane są z rynkiem siedleckim. W 2010 roku zrealizowaliśmy pierwszą inwestycję
w Warszawie.

Wybudowaliśmy łącznie ponad 1000 mieszkań i domów. Większością
z nich administrujemy.

Prowadząc przez lata działalności politykę systematycznego wzrostu wypracowaliśmy stabilny kapitał, który daje trwałe poczucie bezpieczeństwa nam i naszym Klientom.

Poszukując terenów inwestycyjnych pod budownictwo mieszkanowe wybieramy tylko najlepsze lokalizacje, w których przyszli mieszkańcy będą czuć się komfortowo.

Jesteśmy świadomi, że wybór odpowiedniego miejsca zamieszkania to ważna decyzja dotycząca przyszłości. Dlatego doradzamy naszym Klientom na każdym etapie ich prywatnej inwestycji: od pomocy w wyborze mieszkania, poprzez ułatwienia w zdobyciu kredytu, po pomoc w zaaranżowaniu przestrzeni mieszkania. Staramy się, aby nasi Klienci czuli zadowolenie z dokonanego wyboru.

Oprócz działalności deweloperskiej Budomatex wspiera inicjatywy społeczne i kulturowe. Mieliśmy zaszczyt współfinansować przygotowania do wizyty papieża Jana Pawła II w Siedlcach.

Co nas wyróżnia...


Dbałość o izolację termiczną budynków


Kierując się wieloletnim doświadczeniem dewelopera i administratora budynków wielorodzinnych, a także mając na uwadze wieloletnią oszczędność naszych Klientów, zwracamy szczególną uwagę na skuteczność izolacji termicznej.


Dobra architektura

Każdy człowiek jest  jedyny w swoim rodzaju - wyjątkowy. Dlaczego jego mieszkanie miałoby być zwyczajnym elementem sandardowego, ponurego bloku mieszkalnego? Ekonomiczne podejście nie powinno jako jedyne dyktować wyglądu naszej przestrzeni życiowej. Warto nam otaczać się różnorodnością, która rodzi się z wolności wyboru i niepowtarzalności każdego z nas.
To przekonanie kieruje nami przy każdej nowej inwestycji. Nie budujemy budynków bez wyrazu. Architektura budząca emocje, dbałość o detale i odpowiednia jakość stosowanych materiałów - to nasza wizja budownictwa wielorodzinnego.


Prosty system płatności


Kiedy nasz dotychczasowy Klient kupuje u nas kolejne mieszkanie, odczuwamy prawdziwą satysfakcję. Dobra współpraca skłania naszych Klientów do powrotu do nas.
Dlatego kupujący mieszkanie w naszej firmie płaci tylko cenę, która widnieje na zawartej umowie plus ewentualną sumę wynikającą z inflacji, jeśli płatność ma być rozłożona na dłuższy okres. Nie zaskakujemy innymi indeksacjami ceny czy dopłatami przy odbiorze mieszkania. Chcemy, aby nasz Klient czuł się pewnie i mógł świadomie planować swoje finanse w zakresie zakupu mieszkania i jego urządzenia.


Przemyślane rozwiązania biorą się z doświadczenia.

Zobacz również

Kontakt

tel.      25 63 240 08,     25 63 267 04,     25 63 268 48
kom.   509 714 879

e-mail:
biuro@budomatex.pl
e-mail:
sprzedaz@budomatex.pl

08-110 Siedlce, ul. Sokołowska 60 A