Murarska / Sulimów

Przedstawiamy Państwu naszą inwestycję na Sulimowie. To kolejny budynek zlokalizowany w tym cichym osiedlu, otoczonym przyjazną zabudową jednorodzinną. Doskonała lokalizacja zapewnia mieszkańcom wygodę na co dzień: pomaga zarówno w robieniu zakupów, załatwianiu spraw w mieście, jak również w dojazdach do pracy.

Budynek przy Sulimów oferuje szeroki wachlarz mieszkań do wyboru o powierzchniach od 26 do 75 m2, z których każde ma jeden lub dwa balkony. W procesie projektowania szczególną uwagę zwróciliśmy na to, by układy lokali były wygodne i dały się efektywnie zaaranżować. Mimo to dajemy naszym Klientom możliwość współprojektowania wnętrz ich wymarzonych mieszkań. Dodatkowo budynek charakteryzuje orientacja względem stron świata zapewniająca maksymalne naświetlenie wszystkich mieszkań. W bezpośrednim otoczeniu znajdują się domy jednorodzinne, co zapewnia mieszkańcom Murarskiej spokój i intymność.

Budynek zaprojektowaliśmy w technologii tradycyjnej. Opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu uważamy, że tylko zastosowanie technologii tradycyjnej z użyciem dobrych materiałów, dobrej klasy stolarki okiennej, przy odpowiednim reżimie wykonawczym, zapewnia efekty w postaci mieszkań odpowiednio wyciszonych i utrzymujących ciepło.

Elewacja budynku jest w jasnych, pastelowych barwach. Wokół budynku zaaranżowano zieleń, poprzez którą biegnie aleja.

Naszym celem jest zapewnienie mieszkańcom komfortu i zadowolenia z inwestycji.

Galeria


Lokalizacja

Osiedle Sulimów znajduje się w odległości 5 minut spaceru od śródmieścia, w pobliżu ulicy Brzeskiej. Jest to główna droga łącząca centrum miasta z dzielnicą handlowo – przemysłową Siedlec. Mieszkańcy mogą stąd sprawnie dotrzeć do największych przedsiębiorstw, będących jednocześnie głównymi pracodawcami w regionie. Dojazd do budynku zapewniony jest od ulicy Floriańskiej, skąd można w krótkim czasie dostać się do instytucji publicznych, wszelkich punktów usługowych, sklepów, szkół, i innych.
W wolne dni rozrywkę zapewnią spacery po parku, wyjścia do nowego kina, łyżwy i hala sportowa (MOSiR), jazda konna czy liczne imprezy odbywające się w amfiteatrze. Wszystkie te atrakcje są na wyciągnięcie ręki – czekają na nas oddalone zaledwie o jeden kilometr od miejsca zamieszkania.

Kontakt

tel.      25 63 240 08,     25 63 267 04,     25 63 268 48
kom.   509 714 879

e-mail:
biuro@budomatex.pl
e-mail:
sprzedaz@budomatex.pl

08-110 Siedlce, ul. Sokołowska 60 A