Nowa Roskosz

Lubisz odpoczywać nad wodą? Już niedługo możesz mieć Zalew Siedlecki w zasięgu krótkiego spaceru. Bliskość lasów i doliny rzeki Muchawki pomoże oderwać się od codziennego zgiełku miasta i cieszyć chwilą razem z Twoją rodziną.

'Nowa Roskosz' powstaje z myślą o Tobie. To nieduże, eleganckie osiedle w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji naszego miasta. Składać się na nie będą dwa połączone budynki o łącznej liczbie 154. wygodnych, przestronnych mieszkań. Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom zastosowaliśmy nowoczesne rozwiązania architektoniczne i zadbaliśmy o estetykę wykończenia. Każdy szczegół ma znaczenie - sprawia, że to miejsce wyjątkowe. Pierwszy etap inwestycji stanowić będzie budynek zwrócony fasadą do nowo wybudowanej ulicy biegnącej poprzez rozległe tereny zielone dzielnicy Roskosz. Drugi etap utworzy swoistą enklawę wewnątrz osiedla.
Nowa Roskosz wprowadza nową jakość na siedlecki rynek budownictwa mieszkaniowego. Dbając o szczegóły pamiętamy o tym, co najważniejsze: wygodne układy mieszkań, wysokiej jakości materiały wykończeniowe, okna i drzwi w kolorze drewna, odpowiednia ilość miejsc parkingowych dla Ciebie i Twoich gości. Patio oświetlone, z placem zabaw dla dzieci i alejkami spacerowymi pośród zieleni.


Galeria


Lokalizacja


Mieszkania


Symbol lokalu Piętro Kierunek Liczba pokoi Powierzchnia Powierzchnia przynależna  
III 37 3 Pn - Pd 2 56.40m2 3.60m2 Rzut mieszkania

Kontakt

tel.      25 63 240 08,     25 63 267 04,     25 63 268 48
kom.   509 714 879

e-mail:
biuro@budomatex.pl
e-mail:
sprzedaz@budomatex.pl

08-110 Siedlce, ul. Sokołowska 60 A